MENU
Logo Made in Germany elcom Ukraine 2017

Серія активних PFC- дроселів

Великий попит на "серію пасивних PFC - дросселів" і вимоги наших клієнтів щодо більших потужностей спонукало HAHN представити серію "активних PFC-дроселів".

Серія "активних PFC-дроселів" знаходить своє використання в топологіях схем DCM (Discontinuous Сonduction Мode) i CCM ( Continuous Сonduсtion Мode) та задовільняє потреби відомих виробників регуляторів потужності.
Нова серія представлена у конструктивній формі сердечника "PQ", яка, своїми невеликими розмірами, досягає найвищої ефективності.

Діапазон індуктивності розділений орієнтовно до використання на інтервали від 50 μH до 1.000 μH. При цьому при частотній характеристиці від 500 кHz досягаються показники струму від 1.5 А до 16.5А. Завдяки використанню високоякісного мідного лакованого дроту серія "активних PFC-дроселів" досягає дуже високого імпульсу діелектричної стійкості у вхідній зоні, так що напруги проміжного контуру без подальшого є можливими до 600 V / DC. Дилектрична стійкість між допоміжною та силовою намоткою серії дроселів складає 2.000 V, 2 500 V від намоток до серцевини.

Крім того, HAHN використовує матеріали зазначені у списку „UL“, які відповідають класу ізоляції „F“ (155 °С). До того ж, ці матеріали сумісні з системою ізоляції HAHN - HAHN 155-2 (Е237745). Команда HAHN буде рада вже сьогодні – разом з вами – створити нові пілотні проекти. Ми з задоволенням відповімо на Ваші питання та будемо поруч "порадою і ділом" у впровадженні Ваших бажань у проектах!

HAHN GmbH & Co. KG
technical.support@hahn-trafo.de

Exhibitor: HAHN GmbH & Co. KG

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.