MENU
Logo Made in Germany elcom Ukraine 2018

Німецький павільйон

Федеральне міністерство економіки та енергетики приймає рішення щодо офіційних учасників у міжнародній виставковій програмі Федеративної Республіки Німеччина і надає їм підтримку.
 Поряд з рішенням бюджетних питань і прийняттям рішень про участь ведуча роль приділяється активному сприянню в сфері оформлення і презентації Німеччини на зарубіжних виставках і ярмарках. У безперервному діалозі з економічними партнерами відділ Міністерства з питань міжнародних / національних торгових ярмарків надає підтримку німецьким компаніям у рамках їхньої діяльності на міжнародних ринках. Крім того, відділ з питань ярмарків і виставок займається плануванням і реалізацією участі німецької сторони в міжнародних виставках за кордоном, а також важливими політичними питаннями відносно ярмарків і виставок у Німеччині.
 
Комітет німецької економіки по виставках і ярмарках (AUMA) представляє інтереси німецької сторони на національному та інтернаціональному рівні в співробітництві з парламентом, міністерствами, органами влади й інших організацій.

Асоціація організовує офіційні виставкові програми Німеччини за кордоном в тісній співпраці з Федеральним міністерством економіки та енергетики і Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства.

У рамках даної програми федеральний уряд виділяє грошові кошти на організаційно-фінансову підтримку німецьких підприємств, що беруть участь у міжнародних виставках і ярмарках, а також для незалежних презентацій німецької економіки за кордоном.
 
 
www.bmwi.de
Федеральне міністерство економіки та енергетики Німеччини
 
www.auma.de
Комітет німецької економіки по виставках і ярмарках (AUMA

X

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
TEKO INTERFACE TOB
Номер стенду: B 722