MENU
Logo Made in Germany elcom Ukraine 2018

Stark Power GmbH

Номер стенду: B 827

en.stark-power.de
info@stark-power.de

Про нас

Stark Power GmbH - офіційний представник концерну Exide Technologies.

Наш новий сучасний склад у Фрайгеріхті дозволяє нам купувати великі обсяги електронних товарів у Європі та Азії (основний район: батареї, зарядні пристрої, зарядні випрямлячі та відповідне обладнання), обробляти належне зберігання та експорт, а також відповідати вашим специфічним вимогам на кожному етапі , Ми особливо знайомі з матеріально-технічними потребами країн СНД.

Так що повна доставка вантажівок, можлива в будь-який запланований час. Ми є авторизованим експортером, сертифікованим AEO-F, і таким чином затверджені процедурою експорту ATLAS німецькими митними органами.

Етикетка AEO-F (Уповноважений оператор) оголошує, що ми є уповноваженою компанією відповідно до спеціального законодавства Європейського Союзу, яка має право на спеціальний статус.Вироби

Stark Power GmbH - офіційний представник концерну Exide Technologies. Exide Technologies, разом з філіалами в більш ніж у 80 країнах, є одним з найбільших в світі виробників і переробників свинцево-кислотних акумуляторних батарей.

GNB Industrial Power, що є підрозділом Exide Technologies - пропонує широкий вибір продуктів енергозбереження і обслуговування.

Асортимент містить рішення для телекомунікаційних систем, залізничних, гірських, сонячних батарей, джерел безперебійного живлення (UPS), енергопостачання і енергоживлення для автонавантажувачів та складської техніки.

Контакти

Адреса
Stark Power GmbH
Gewerbepark Birkenhain 21
63579 Freigericht
Germany

Телефон: +49 6051 915440
факс: +49 6051 9154455

Dieter Adolf Kölbel
CEO
Телефон: +49 6051 915440
Dieter.Koelbel@stark-power.de

Представник
Тов
бул. В. Гавела 4
03680 Київ
Україна

Телефон: +380 44 3511613
факс: +380 44 4961997

exide@accu-energo.com.ua
www.accu-energo.comBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
TEKO INTERFACE TOB
Номер стенду: B 722